حریم خصوصی
سیاست حریم خصوصی

#content-widget-8a62ee3b72b12775bd13b66d52d202a4 .icon{
color: #777;
background-color: #ddd;
}
#content-widget-8a62ee3b72b12775bd13b66d52d202a4 .title h6{
color: #666;
}
#content-widget-8a62ee3b72b12775bd13b66d52d202a4 .subtitle span{
color: #777;
}

حریم خصوصی : مانتو ژرکا (الومانتو) با توجه به احترام بسیاری که برای حریم شخصی کاربران قائل است،در فرایند ثبت سفارش و خرید و همینطور برای ثبت نظر اطلاعاتی را از کاربران در خواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را برای کاربران ارئه دهد.در فرآیندپردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمام فعالیت های مانتو ژرکا (الومانتو) مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد ، تمامی این اطلاعات نزد ما به امانت گذاشته می شود. یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند ،تنها آدرس ایمیل و تلفن های مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت میگیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مانتو ژرکا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مانتو ژرکا (الومانتو) ممکن است نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مانتو ژرکا (الومانتو) می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مانتو ژرکا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مانتو ژرکا (الومانتو) ، اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مانتو ژرکا (الومانتو) همواره تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت مشتری انجام می دهد و بدین منظور  ممکن است جهت ارتباط بهتر با مشتریان و نیز ارائه خدماتی مانند اطلاع رسانی جشنواره ها ، رویداد ها و اخبار  برای اعضای وبسایت ، ایمیل یا پیامک ارسال نماید.درصورتی که کاربران تمایلی برای دریافت خبرنامه نداشته باشند می توانند به سادگی ، با کلیک بر “لغو عضویت در خبرنامه” در پایان هر ایمیل، عضویت خود را در خبرنامه لغو نمایند.

تلفن تماس : 09152020208 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته حتی روز های تعطیل)

تلفن تماس : 05133380186 (پاسخگویی ساعات 9 صبح تا 19 عصر )

ایمیل سازمانی مانتو ژرکا (الو مانتو):  info@mantojerka.com

ایمیل  فروشگاهی مانتو ژرکا (الو مانتو):  jerkadress@gmail.com

همینطور از طریق بخش تماس با ما میتوانید، در ارتباط باشید.