مانتو عمده از کجا بخرم|بهترین تولیدی و عمده فروش مانتو در ایران

همیشه این سوال مطرح است،عمده فروش های هر صنفی کجا قرار دارند. تا واسته های فروشی از میان برداریم و قیمت مناسب برای خریداران همیشه مطرح است. با یک سرچ ساده میتوانیم، مانتو عمده هر شهر را پیدا کنیم و حضوری خرید نمایم، ولی یک مسئله وجود دارد، که به جای حضوری رفتن به عمده فروشی ها از طریق شبکه ها اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و سایت خریدمون انجام دهیم. زیرا اگر در شهر ها بزرگ به خاطره یک خرید باید ساعت های طولانی از وقتمان را بزاریم تا بتوانیم همان مانتو مورد نظر خودمان را پیدا کنیم. (برای دیدن مانتو های ژرکا کلیک نماید)

مانتو عمده از کجا بخرم؟

اگر تازه وارد صنف فروش مانتو شدید، باید از تجربه های که قبل از ورود به صنف مانتو به دست آوردید استفاده نماید. همیشه خرید از عمده مانتو برای فروشگاه ها چالش برانگیز میباشد. زیرا باید در فروشگاهایتان تتنوع و سلیقه های مختلفی از خانم ها را درنظر بگیرید.

اگر محصولات با کیفیت و ارزان و مرغوب در فرشگاهایتان داشته باشین، باعث جلب مشتری و اعتماد آن ها به شما میگردد. و نام شما در کنار کیفیت و قیمت مناسب در بین خانم ها شناخته میشود، پس قبل از خرید عمده مانتو حتما مشتریان فروشگاهتان را بشناسید و براساس سلیقه آن ها اقدام فرمایید.

مانتو عمده از کجا بخرم؟

آیا تمام تولیدی های که در تهران هستند، اجناس با کیفیت و قیمت مناسبی ارائه میدهند؟ شاید از هر تولیدی، یک عمده فروشی اجناس با کیفیت عرضه کند. از نظر قیمت، تهران به خاطره اجاره و دست مزد ها بالای کارگران، هیچ زمان نمیتواند کیفیت در کنار قیمت مناسب به شما ارائه دهند. در این چند سال شهر مشهد (مانتو عمده ژرکا) توانسته، با تولید مرغوب و با کیفیت و قیمت مناسب از شهر تهران سرقت بگیرید. و صادرات مانتو به کشور همسایه افغانستان و عراق داشته باشیم.

مانتو عمده از کجا بخرم؟

بر چه اساسی رنگ و جنس پارچه انتخاب میشود؟

دو نوع انتخاب داریم :

  •  از مد روز و از افراد متخصص لباس (طراحان لباس) استفاده نمایم.
  •  سنتی کار کنیم و هر پارچه و رنگی درتولیدی استفاده کنیم.

در این بازار پر رقابت باید براساس سلیقه جامعه و مد روز، کار کنیم. تا بتوانیم محصولات خودمان را بفروشیم و رضایت کامل از سمت خریداران داشته باشیم.

برای انتخاب رنگ بستگی به فصل سال دارد، مثال: پاییز امسال رنگ های عنابی و آجری و زرد مد بود که با رنگ های تابستانی کاملا متفاوت میباشد.

پس برای خرید مانتو عمده حتما در گوگل و اینستاگرام سرچ کنید، ببنید چه رنگ های بورس میباشد. یک خبر خوش به شما دوست عزیزی که از سایت ژرکا استفاده میکنی، بهتون بدم، تمام رنگ و مد مانتو بروز سال، برایتان به صورت مقاله گردآوری میشود. تا بتوانید با بهترین انتخاب محصوب از ژرکا در فروشگاهایتان تنوع ایجاد نمایید.

آدرس حضوری فروش عمده: مشهد- ۱۷ شهریور- پاساژافشار فاز یک- طبقه دوم- واحد۴۵

مانتو عمده از کجا بخرم؟

خصوصیات مانتو در فصل های سال

مانتو ها در فصل های سرد و گرم از نظر ظاهر و جنس ویژگی های زیادی دارد. مثال در فصل بهار مانتو های با جنس نرم و لطیف دوخته میشود و کمی ضخیم، زیرا بهار با باران های بهاری باعث سرد شدن هوا در طول روز میشود.

مانتو تابستانی جنس خنک و سبک دارد تا هوا داخل مانتو جریان پیدا کند و جلوی عرق بدن گرفته شود.

مانتو پاییزی :از جنس نرم و گرم دوخته میشود، مثل آنغوره، کشمیر و.. تا گرما دل چسب در روز های سرد سال برای شما به همراه داشته باشد .

مانتو زمستانی مانند مانتو پاییزی باید گرما و اورسایز باشد، تا بتوانید در زیر آن از هودی و سویشرت و بافت استفاده نمایید. پس متوجه شدیم جنس و رنگ تمام بستگی به جغرافیا و شرایط مردمی دارد.

 حتما نظرات و پیشنهاد های خودتان را در میان بگذارید.

از همین سایت میتونید پیش سفارش خودتان کلیک نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
کد تایید شماره موبایل
لطفاً کد تأیید ارسال شده را تایپ نمایید.
SUBMIT
ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف(00:240)

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:240)
بستن
مقایسه