مجله خبری ژرکا

هودی چیست؟ + بررسی کلی انواع هودی زنانه

هودی زنانه تدی به رنگ صورتی

فهرست محتوا

با آمدن فصل پاییز و زمستان، مردم به سمت لباس های گرم روی میآورند که از جمله هودی، سویشرت، دورس و… به دلیل جمع و جور بودن و راحتی مورد استفاده مردم قرار میگیرد. هودی، یکی از ترند های لباس در سال گذشته تا الان بوده است و دارای محبوبیت خاصی میباشد. برای همین خاطره مقاله ای در این مورد برایتان گرد آوری کرده ایم.

 
هودی چیست

هودی زنانه

هودی چیست؟

هودی در واقع لباس پاییزی و بهاره به حساب میآید، که تاریخچه هودی به سالها 1991 که توسط کارگرانی در کارخانه های نیویورک به خاطره سرد بودن هوا مورد استفاده قرار میگرفت. ولی از زمانی که هودی در سینما هالیود مورد استفاده بازیگران سینما قرار گرفت باعث محبوبیت زیادی در بین جوانان شد.

هودی از نظر شکل ظاهری به چند دسته تقسیم میشود: 1- هودی جلو بسته 2- هودی جلو باز که هر کدوم زیبای خاصی خود را دارد.

تفاوت اصلی هودی ها با لباس های مشابه(سویشرت)، کلاه آن میباشد.. هودی در پارچه های متقاوت برای خانم ها و آقایان دوخته میشود که میتوانید در فعالیت های ورزشی و مکان های مختلف از آن ها استفاده نمایند.

 
ست هودی و شلوار زنانه رنگ صورتی با پارچه میکرومیله ای

ست هودی و شلوار زنانه رنگ صورتی با پارچه میکرومیله ای

از چه پارچه های برای تولید هودی استفاده میشود؟

در هر تولیدی نسبت به سلیقه ی تولید کننده و نیاز بازار، نوع پارچه در تولید هودی متفاوت است، حتی هودی های زنانه و مردانه جنس پارچه  تفاوتی یا هم دارند. در هودی های زنانه و دخترانه ژرکا از پارچه انواع سویت و میکرو دوخته میشود که با شلوار  ست آن به فروش میرسد زیرا بیشترین دغدغه خانم ها ست کردن هودی با شلوار و لباس هایشان است، تولیدی مانتو ژرکا این مشکل را حل نموده و توانسته ست های زیبایی رو به بازار ارائه دهد. میتوانید در دسته تولیدی هودی زنانه مدل ها را مشاهده فرمایید. بهترین پارچه برای هودی سویت و میکرو است زیرا علاوه بر ایست شیک، زیبایی منحصر به فردی به هودی میبخشد.

هودی ملانژ چیست؟

هودی ملانژ در واقع جنس پارچه هودی است که با پارچه ملانژ دوخته میشود و به اشتباه به هودی ملانژ میشناسند. پس ما متوجه شدیم پارچه ملانژ برای تولید هودی و سویشرت به کار میرود. پارچه ملانژ از ترکیب نخ و پنبه بافته میشود این پارچه مخصوص صنعت تریکو است و به نظر شخصی بنده که تولید کننده هستم، هودی با پارچه ملانژ زیاد پیشنهاد نمیکنیم زیرا بعد از یک مدتی باعث پرز شدن پارچه میشود و دیگر برای استفاده مناسب نمیباشد.

 
هودی ملانژ زنانه

هودی ملانژ زنانه

هودی دورس چیست؟

پارچه دورس در واقع از نخ میباشد که توسط دستگاه گردباف بافته میشود. که در دو مدل دو نخ و سه نخ میباشد که داخل آن خط نخ ها نمایان است. پارچه دورس در لباس های گرمکن بیشتر استفاده میشود. پس هودی دورس نوع پارچه ای است که در این صنعت استفاده میشود.

 
هودی دورس زنانه

هودی دورس زنانه

هودی تدی چیست؟

هودی تدی به هودی گفته میشود که از جنس پارچه مخملی مانند تولید میشود و شباهت زیادی به پوست حیوان مانند خرس دارد و مخمل طور مانند است. به خاطره گرم و نرم بودن پارچه گزینه مناسبی برای زمستان به حساب میآید، ولی این جنس پارچه را زیاد نمیتوانیم بشوریم زیرا باعث خراب شدن هودی میشود. وقتی اسم تدی میشنویم، یاد خرس های تدی در دوران کودکی مون میافتیم و شباهت زیادی با آن ها دارد.

 
هودی زنانه تدی به رنگ صورتی

هودی زنانه تدی به رنگ صورتی

هودی فری سایز (شلتور) چیست؟

در واقع نوع پوشی است که لباس های آزادی هستند و به لشتور معروف است که در خواننده های رپ و هیپ هاپ دیده میشود. پس هودی فری سایز برای شما که میخواهید آزادی کافی داشته باشید گزینه مناسبی میباشد.

تفاوت بین هودی دخترانه و پسرانه چیست؟

هیچ تفاوتی ندارد زیرا هودی جنسیتی ندارد و فقط نوع گل دوزی روی هودی میتواند دخترانه و پسرانه بودن آن باشد و یا جهت دکمه های که در لباس خانوم ها برعکس آقایون است پس با خیال راحت هودی خودتان را بخرید و ازآن در کوچه و پارک لذت ببرید.

 

اگر میخواهید 20 مدل جدید هودی زنانه دنیا رو ببنید کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *