مجله خبری ژرکا

4 نوع پارچه مانتویی با کیفیت

4 مدل پارچه مانتویی

فهرست محتوا

پارچه اصلی‌ترین موضوع برای انتخاب مانتو محسوب میشه. درواقع اولین چیزی که داخل مغازه‌ها صحبتش میشه این هست که جنس پارچه چیه؟ جنس خوبی داره؟ بدرد بخور هست؟ توی این مقاله میخوایم بهترین پارچه‌ مانتویی های مختلف رو بررسی کنیم.

نسبت به نوع استفاده از مانتو، پارچه های مختلفی وجود داره. برای مثال معمولا برای مانتوهای تابستانه از پارچه‌های نخی بیشتر استفاده میشه و از پارچه فاستونی برای تولید مانتوهای رسمی استفاده میشه. در ادامه این پارچه ها رو بررسی میکنیم.

پارچه مانتویی کرپ

پارچه مانتویی کرپ
پارچه کرپ جزو پارچه‌های مانتویی پرطرفدار در ایران محسوب میشه. جنس این پارچه از ابریشم، پلی استر و پشم هست و معروف ترین نوع این پارچه هم از ابریشم ساخته شده.این نوع پارچه معمولا برای دوخت لباس‌های مجلسی استفاده میشه و جزو پارچه‌های سبک و نازک محسوب میشه.

پارچه مانتویی نخی

این پارچه همونطور که گفتیم جزو پارچه‌های مانتویی خنک محسوب میشه که معمولا برای دوخت مانتوهای تابستانه ازش استفاده میشه.

دلیل خنک بودن این پارچه هم به الیاف ویسکوز اون برمیگرده. این نوع پارچه برای تولید مانتوهای بیرونی تابستانه معمولا استفاده میشه.

پارچه مانتویی چرم

پارچه چرم جزو پارچه‌های خاص محسوب میشه که افرادی با سلیقه خاص از اون استفاده میکنن. این پارچه هم میتونه برای تولید مانتو روزمره استفاده بشه و هم میتونه برای تولید مانتوهای مجلسی استفاده بشه.

پارچه چرم انوع مختلفی داره به این معنا که هم میتونه سنگین باشه و هم میتونه سبک باشه که این موضوع بسته به حیوانی برمیگرده که چرم ازش گرفته میشه. برای مثال چرم سبک از گوسفند و چرم سنگین از گاو گرفته میشه.

پارچه مانتویی لنین

پارچه لنین جزو پارچه‌های با کیفیت برای تولید مانتو محسوب میشه. همچنین میتونیم بگیم که این نوع پارچه جزو متنوع‌ترین پارچه‌های مانتویی محسوب میشه به این دلیل که از این پارچه برای تولید انواع مانتوها مثل مانتو مجلسی، اداری و حتی تابستانی استفاده میشه.

این نوع پارچه جزو دسته پارچه مانتویی سبک محسوب میشه و خنک هست که میتونه اونو برای فصول گرم هم مناسب کنه.

ما برای تولید مانتوهامون در مجموعه تولیدی مانتو ژرکا بیشتر از این نوع پارچه استفاده میکنیم. همونطور که گفیتم این نوع پارچه جزو پارچه‌های مانتویی با کیفیت محسوب میشه و این اصلی‌ترین دلیل ما برای استفاده از این نوع پارچه است.

همونطور که گفتیم ما در مجموعه تولیدی ژرکا به دلیل کیفیت بالای پارچه لنین بیشتر محصولات‌مون رو با همین نوع پارچه تولید میکنیم و شما میتونین مانتوهای مختلف رو به صورت عمده و با بهترین کیفیت پارچه از ما تهیه کنین.

میتونین با عضویت در پیج اینستاگرام مجموعه تولیدی مانتو ژرکا از جشنواره‌ها و تخفیفات ما مطلع بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *